Ma ei ole pikalt ühtki tootearvustust üles pannud, kuid antud isend on selle igati ära teeninud. Tegelikkuses isegi rohkem kui ühe, kuid järgnevad jätan teie teha.
Ühendades endas armastuse Austria - tema looduse ja maagilisuse - minu vankumatu käraka armastusega. Wachaust, kus tulevad ägedad Grüner Veltlinerid. Viinamarjaaedade ja kaljude vahele peidetuna. Müstlilistest metsadest ja romantilistelt nõlvadelt, kostitavad WILDSTUECK gini härrased tõelise maitseelamusega. 
Rustikaalne, jõuline ja kadakane elamus pakub maitsete plahvatust 10 erineva ürdi poolt. Ilma kurgita, nagu nad ise väidavad. Lubades rosmariini, sidrun-raudürti, lavendlit ja aprikoosi. Tõeliselt karge, tulvil metsikut loodust, rohkelt kadakane ja filtreerimata - üllatades igal sammul.​​​​​​​
Gin jõuab sinuni savist pudelis, klaasist sulguriga ja vahatatult. Lubades, et iga pudel on käsitsi pitseeritud ning kogu tootmine toimub nädalavahetusel sõprade seltsis. Tõeline käsitöö gin, tõeline premium. Üks tõsiselt äge ettevõte, vähemalt nii näib.

Ära riku seda gini odava suhkrust nõretava toonikuga. Vali kõrvale kvaliteetne pikendus. Hind on pudelil küll krõbedam, kuid elamust arvestades, seda igati väärt. Valmista üks mõnus kokteil, kuid ära liialt lahjenda. Veel parem - serveeri iseseisvalt jää ning killu sidruniga ja naudi kevadiselt päikeselisel terrassil.  

Gin, mis on nii lummav, et saatis mind nende kodulehte ja sotsiaalmeediat piiluma. Ainuüksi need omavad oma sisuga võimet sind endasse haarata ning posida kohale sinu ürgne metsahaldjas.

Mine piilu: 

You may also like

Back to Top